Paskutinę šios vasaros savaitę fleitininkų stovykla sukvietė bendrystei Panevėžio, Kupiškio, Vilniaus meno mokyklų moksleives. Dėkoju savo kolegėm Kotrynai Anusevičiūtei, Augustei Janatjevai, koncertmeisterei Editai Dobrickienei, kurios noriai dalinosi savo žiniomis ir padėjo mano mokinėms augti. Ačiū Robertai Kalkytei ir B. Dvariono muz. mokyklos absolventei Elzei Šolytei, kurios muzikavo kartu ir įnešė mūsų muzikavimui daugiau spalvų.
Penkias dienas mes ne tik muzikavome, bet turėjome dvi fantastiškas edukacines programas. Pilant lietui bei padedant tautodailininkei ir amatų meistrei Alei Deksnienei vėlėme šlepetes. Ekstremalios oro sąlygos neišgąsdino jaunųjų fleitininkių, kurios priėmė iššūkį, o gautas rezultatas nudžiugino.
Dailės terapija (piešimas, taškavimas ant medžio) leido pasinerti į spalvų pasaulį. Ačiū tapytojai Astai Keraitienei, kad leido pajusti dailės terapijos galią. Dar vienas svečias, ponia Jolita, mus supažindino su gongų terapija. Taigi gyvenome intensyviai.
Fleitininkų stovyklą vainikavo koncertas Jūžintų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje.
Ačiū fantastiškiausiom jaunosioms fleitininkėms Ūlai Mekšėnaitei, Vytautei Mekšėnaitei, Mijai Vilkaitei, Lukai Gronskytei, Radvilei Aleknaitei, Radvilei Kalkytei, Elzei Kęstaitytei, Emilijai Kuprytei, Ugnei Gogaitei, Andrėjai Jėčiūtei, Gustei Sperauskaitei už bendrystę ir dalyvavimą!