kolektyvo-foto

 

KUPIŠKIO MENO MOKYKLA

 MOKYTOJAI

Ei. Nr. Vardas , Pavardė Dalykas / kategorija Skyrius
1. Genovaitė Bartaševičienė Akordeono mokytoja ekspertė

Akordeonistų ansamblio vadovė

Liaudies instrumentų skyrius
2. Danutė Boverienė Kanklių mokytoja metodininkė , kanklininkų ansamblio vadovė, Liaudies instrumentų metodinės grupės pirmininkė Liaudies instrumentų skyrius
3. Lina Burokienė Fortepijono, solfedžio, muzikos istorijos ir dainavimo mokytoja metodininkė, vokalinio ansamblio vadovė Subačiaus fortepijono skyrius
4. Edita Dobrickienė Fortepijono mokytoja metodininkė, Instrumentinio trio vadovė,  Koncertmeisterė Fortepijono skyrius
5. Vanda Dičkienė Fortepijono mokytoja metodininkė, Koncertmeisterė Fortepijono skyrius
6. Rima Kalinkienė Dailės mokytoja metodininkė, dailės metodinės grupės pirmininkė Dailės skyrius
7. Rita Lakauskienė Dailės mokytoja metodininkė Dailės skyrius
8. Rimgailė Laskauskaitė Dailės mokytoja, ankstyvojo meninio (dailės) ugdymo mokytoja Dailės skyrius
9. Zita Lukoševičienė Chorinio dainavimo, solfedžio, muzikos istorijos vyresnioji mokytoja, vokalinio ansamblio vadovė Antašavos chorinio dainavimo skyrius
10. Vytautas Muliarčikas Varinių pučiamųjų instrumentų ( trimito, trombono, saksofono) klarneto vyresnysis mokytojas,

Saksofonistų ansamblio vadovas

Liaudies instrumentų skyrius
11. Irma Paurienė Medinių pučiamųjų instrumentų ( fleitos) vyresnioji mokytoja, Fleitininkų ansamblio vadovė Liaudies instrumentų skyrius
12. Birutė Petroševičienė Akordeono mokytoja metodininkė,  Vaikų kapelos ir akordeonistų ansamblio  vadovė Liaudies instrumentų skyrius
13. Asta Petronienė Smuiko, solfedžio  vyresnioji mokytoja Fortepijono skyrius
14. Asta Remeikienė Jaunių choro mokytoja metodininkė, ankstyvojo meninio (muzikinio)  ugdymo mokytoja Fortepijono skyrius
15. Rita Stankevičienė Fortepijono, solfedžio, chorinio dainavimo mokytoja metodininkė, Vokalinio ansamblio vadovė Fortepijono skyrius
16. Kęstutis Stankevičius Gitaros vyresnysis mokytojas Liaudies instrumentų skyrius
17. NidijaSankauskienė Solfedžio, dainavimo mokytoja metodininkė,  Merginų vokalinio ansamblio vadovė Fortepijono skyrius
18. Jolita Skebienė Fortepijono vyresnioji mokytoja, Fortepijoninio ansamblio vadovė,

Koncertmeisterė

Fortepijono metodinės grupės pirmininkė

Fortepijono skyrius
19. Dalia Škinder Fortepijono vyresnioji mokytoja, Fortepijoninio ansamblio vadovė, Koncertmeisterė Fortepijono skyrius
20. Audronė Vareikienė Chorinio dainavimo, muzikos istorijos, dirigavimo vyresnioji mokytoja

Jaunučių ir Pirmokų choro vadovė

Fortepijono skyrius
21. Saulius Vilutis Medinių pučiamųjų instrumentų (klarneto) mokytojas,

Pučiamųjų instrumentų orkestro vadovas

Liaudies instrumentų skyrius

 


TECHNINIS PERSONALAS
 

 

Eil.Nr. Vardas, pavardė Pareigybės pavadinimas Pareigybės

lygis

Etatų skaičius
1 2 4 5 9
1. Rimgailė Laskauskaitė

 

Kompiuterininkas C 0,3
2. Irena Bugienė Valytojas D 1
3. Virginijus Zovė

 

Statinių priežiūros darbininkas D 0,5
4. Diana Blaževičienė Bibliotekininkas B 0,5
5. Diana Blaževičienė Raštvedys C 0,5
6. Vidas Kudukis Kūrikas  C 0,5
7. Vilma Mikalavičienė Valytojas D 0,4
Iš viso 3.7

 

2017-09-01

Darbuotojų pareigybių sąrašas 2017-2018m.

(
Warning: Division by zero in /home/sakonis/domains/kmm.xz.lt/public_html/wp-content/themes/Kmm/functions.php on line 103
0.00 )
Atsisiųsti
2018-11-14

Mokytojų kolektyvo sąrašas 2018 m.

(13.81 Kb)
Atsisiųsti